BeautyPlan.cz

...pro Vaši krásu, radost a sebevědomí

Komplexní péče pro ženy i muže

  • péče o pleť, pokožku i vlasy
  • líčení, fotomakeup, focení
  • poradenství, kurzy, konzultace
  • prodej kosmetiky a parfémů

Doplňkové služby

Využijte jako doplněk ke kosmetickému poradenství, kontrole pleti, rychlokonzultaci nebo individuálnímu kurzu líčení tyto doplňkové služby:

Úprava obočí

Úprava obočí, vytvarování

Délka: 10 min., cena 80 Kč

Tip – V rámci kontrolní konzultace nebo při individuálním poradenství v líčení vám ukáži, jak můžete obočí upravovat, čeho se držet a postupně se můžete naučit obočí upravovat sama.

Důkladné čištění pleti

Když jste vytížení a nemáte čas na běhání po salonech a přesto si chcete dopřát luxusní ošetření a o vaši pleť se postarat. Ukáži vám velmi jemné, důkladné a účinné čištění pleti ve dvou krocích, které zakončíme hydratací pleti. Jde o jednoduché ošetření kosmetickým ručním přístrojem, který je vhodný i pro domácí použití. Budete-li si chtít čištění dělat nadále samy, v rámci poradenství vám ukáži, jak na to.

Délka: 15 min., cena 199 Kč

Intenzivní ošetření pleti

Podle typu a stavu pleti volím přípravky, se kterými budeme pracovat – od hloubkového čištění, peelingu, masky, séra, krému – vše je na míru pro vaši pleť. Naučíte se, jaké jsou pro vás vhodné, a jak často je daný typ přípravku vhodné používat.

Délka: 20 až 30 min., cena 550 Kč

 

Produkty, se kterými pracuji, vám v případě vašeho zájmu mohu zajistit za výhodných podmínek. Rozhodnete-li se pro objednání některého z výrobků, je nespornou výhodou, že kupujete přípravek, který jste měla možnost vyzkoušet na vlastní kůži – nemusíte se bát alergické reakce a zbytečně utracených peněz.
Zde si můžete přečíst několik referencí klientů a klientek, jejich pocity a zkušenosti s využitím mých služeb.

Chcete se objednat?

Vyplňte následující kontaktní formulář. Nezapomeňte prosím zmínit, zda preferujete dopolední či odpolední čas a jakou doplňkovou službu jste případně vybrali. Budu vás kontaktovat emailem zpět pro navržení a potvrzení termínu. Jakmile si termín odsouhlasíme, služba bude závazně objednána.

 

Vaše jméno (*)

Váš Email (*)

Váš Telefon (*)

Předmět zprávy (Vyberte)

Vaše zpráva (Co chcete v rámci poradenství řešit? Jaká je Vaše představa? Máte zájem o nějakou doplňkovou službu?)

Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, akcích, nových termínech, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

Pole označená (*) jsou povinná.

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: