BeautyPlan.cz

...pro Vaši krásu, radost a sebevědomí

Komplexní péče pro ženy i muže

  • péče o pleť, pokožku i vlasy
  • líčení (denní, večerní, svatební)
  • fotografování a foto make-up
  • poradenství, kurzy, konzultace
  • prodej kosmetiky a parfémů

MDŽ

8. 3. 2019

Milé dámy, ženy a dívky, přeji vám vše nejlepší k Vašemu dnešnímu dni. Pro registrované a stálé klienty mám dárek: Focení v ateliéru pro radost a zdarma. Focení bude probíhat v Praze 22.3. nebo 29.3.2019. Přihlašujte se prosím přes kontaktní formulář. Těšíme se na vás.

Tip na dárek k MDŽ

22. 2. 2019

Mezinárodní den Žen se blíží. Máme pro Vás tip na dárek! Chcete obdarovat vaši ženu, přítelkyni, kamarádku, maminku, sestru nevšedním dárkem? Smyslné tělové máslo s vůní růží potěší každou ženu. Objednáte-li a vaši objednávku zaplatíte v období od 23.2. do 28.2. do 15.00 hod., jako dárek od nás získáte dárkovou kartičku, kam můžete napsat své věnování. Při odběru 3 a více ks získáte ještě při osobním vyzvednutí květinu (1 ks růže) zdarma.

Dárek bude pro vás připraven k doručení od 5.3.2019. Po domluvě je možné i osobní předání v Praze.


Smyslně růžová péče pro hladkou a jemnou pokožku. Pokožku intenzivně vyživí a dodá vyrovnanou míru hydratace. S bambuckým máslem a nevtíravou vůní růží. Obsah 200 ml. Cena 499 Kč.

Objednávat můžete emailem zde.

Líbí se vám náš tip? Pošlete jej dál. Děkuji.:

Nová služba – kompletní proměny

2. 4. 2011

Od května 2011 pro Vás máme připravenu novou službu – kompletní proměnu. O vaši krásu bude pečovat vizážistka, kadeřnice a stylistka. Termín je možný přizpůsobit dle vašich možností. Vzhledem k velkému zájmu počítejte prosím s časovou rezervou pro případ, že proměnu chcete v určený datum pro konkrétní událost. Těšíme se na vás :-).

 

Svatební líčení

18. 6. 2010

Novinkou v našich službách je svatební líčení. Péče o nevěstu (nebo i ženicha) začíná správnou péčí o pleť. Služba je sestavená tak, abyste ve svůj svatební den dosáhli co nejlepšího výsledku.

 

Líbí se vám nová služba? Pošlete informaci o ní dál: